آموزش نصب زنده نود 32 ( nod32 live installer )

۳۰ شهریور ۱۴۰۱
آموزش نصب آنلاین - زنده نود 32

نصب زنده نود 32 ( Eset live installer )

برای بسیاری از کاربران نصب نرم‌افزارها به خصوص نصب نرم‌افزارهای امنیتی یک مشکل جدی است. در این مقاله ما به بررسی نصب نرم‌افزار نود 32 می‌پردازیم. و به شما نحوه نصب سریع نود 32 را آموزش می‌دهیم. شما می‌توانید از این روش برای نصب انبوه و یا نصب در مواردی که سخت‌افزارهای ورودی در اختیار ندارید استفاده کنید.

برای نصب زنده نرم‌افزار نود 32 به صورت زیر اقدام کنید.

دانلود پکیج نصب زنده نود 32

در زمانی که شما بسته نصبی زنده (Live Installer) را از اینترنت دانلود کنید، می‌توانید به راحتی و تنها با دوبار کلیک کردن بر روی آن فرایند نصب را انجام دهید. برای دانلود کنسول نصب زنده عبارت Nod32 Live installer را در اینترنت جستجو کنید و یا از لینک زیر استفاده کنید:

 • https://download.eset.com/com/eset/tools/installers/live_eav/latest/eset_nod32_antivirus_live_installer.exe

آموزش نصب نود 32 با پکیج اینستالر

نکته: برای نصب زنده نود 32 باید در تمام مدت اتصال به اینترنت برقرار باشد تا نرم‌افزار بتواند دانلودها و بروزرسانی‌های لازم را انجام دهد.

بعد از دوباره کلیک کردن بر روی بسته نصبی زنده نود 32 پنجره ای به شکل زیر به شما نمایش داده می‌شود:

آموزش نصب زنده نود 32 - پکیج نصبی نود 32

 1. در قدم اول شما باید زبان (Language) نرم‌افزار را انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید بر روی عبارت English کلیک کرده و زبان دیگری را از منوی کرکره‌ای انتخاب کنید. دقت کنید که در نصب برای فارسی زبانان امکان انتخاب زبان فارسی‌ وجود ندارد و شما باید زبان انگلیسی را انتخاب کنید.
 2. بر روی گزینه Continue کلیک کنید تا وارد پنجره قبول توافق نامه بشوید. شما باید دو گزینه End User License Agreement و Privacy Policy را بزنید و سپس بر روی Continue یا Allow all and Continue کلیک کنید تا ساختارهای زیر برای شما فعال شود:
 • سیستم بازخوردگیری ESET Live Grid؛
 • سیستم جلوگیری از نرم‌افزارهای ناخواسته؛
 • برنامه بهبود تجربه کاربران؛
 1. در صورتی که لایسنس نود 32 معتبری را برای nod32 خود خریداری کرده‌اید می‌توانید مشخصات خودتان را در این قسمت وارد کنید، در غیر این صورت بر روی گزینه Skip Login کلیک کرده تا فعلا نرم‌افزار شما فعال‌سازی را انجام ندهد.
 2. بعد از نصب کامل نرم‌افزار بر روی سیستم می‌توانید گزینه Activation Option را انتخاب کنید تا بتوانید کد لایسنس معتبر فعال‌سازی نود 32 خودتان را در این قسمت وارد کنید. چنانچه از نسخه‌های قبلی ولی فعال‌سازی شده استفاده کنید، فعال‌سازی فعلی به صورت خودکار انجام شده و لایسنس قبلی به لایسنس جدید منتقل می‌شود.
 3. در صورتی که می‌خواهید نسخه نرم‌افزار خودتان را عوض کرده و ارتقا دهید بر روی گزینه Change Product کلیک کنید و سپس نرم‌افزار مورد نظر را انتخاب کنید و نصب را ادامه دهید. برای ادامه پیدا کردن عملیات نصب بر روی گزینه Continue کلیک کنید. در این زمان دانلود نرم‌افزارها و بروزرسانی‌ها کمی زمان بر است.
 4. در صورتی که قبل از نصب پوشه‌ها و یا پرونده‌هایی از نرم‌افزارهای قبلی وجود داشته باشد، نرم‌افزار نود 32 از شما می‌خواهد آن‌ها را حذف کند. برای این کار باید اجازه حذف کردن را به آن داده و سپس بر روی گزینه Install کلیک کنید تا عملیات نصب ادامه پیدا کند.
 5. بعد از آنکه نصب کامل شد بر روی گزینه Done کلیک کنید تا نصب نرم‌افزار به اتمام برسد.

آموزش eset live installer

نصب زنده نود 32 چه مزایایی دارد؟

نصب زنده نود 32 به شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید بلافاصله نرم‌افزار نود 32 را از سایت اصلی دانلود کنید و بر روی رایانه خودتان نصب کنید. با این کار شما نیازی به خرید یا دانلود نرم‌افزار کنسول نصب نود 32 ندارید و به همین خاطر سرعت نصب نرم‌افزار نود 32 بسیار بالا خواهد بود.

همچنین اگر سیستم شما امکان اتصال فلاش‌های USB و یا بهره گیری از درایورهای نوری را نداشته باشد، نصب زنده نود 32 یکی از بهترین مواردی است که به شما کمک می‌کند بتوانید به راحتی عملیات نصب را انجام دهید.

مزیت سوم نصب زنده نرم‌افزار نود32 آن است که می‌توانید آخرین نسخه بروزرسانی شده را بر روی سیستم خودتان نصب کنید. با این کار دیگر زمانی از شما برای نصب اولیه، فعال‌سازی و در نهایت بروزرسانی‌ها گرفته نخواهد شد.

آیا برای نصب زنده نود 32 هم فعال‌سازی لازم است؟

برای نصب نسخه زنده نود 32 هم باید اقدام به خرید لایسنس معتبر نود 32 کنید. البته اگر شما از نسخه دیگری استفاده می‌کنید که هنوز مدت فعال‌سازی آن برقرار باشد، با نصب زنده می‌توانید بدون ورود کد فعال‌سازی اقدام به فعال‌سازی آن لایسنس کنید.

نصب زنده نود 32 برای چه نسخه‌هایی در دسترس است؟

شما می‌توانید برای تمامی نسخه‌های نود 32 که بر روی دسکتاپ و یا سرور نصب می‌شوند، از روش نصب زنده استفاده کنید. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید به راحتی و بدون اشغال فضای زیاد و استفاده از سخت‌افزارهای جانبی و صرفاً با یک اتصال اینترنتی نسخه نود 32 خودتان را نصب و فعال‌سازی کنید.

همچنین اگر از نرم‌افزار ESET HOME نیز استفاده می‌کنید قابلیت نصب زنده برای شما در دسترس است و می‌توانید از آن برای امن‌سازی منازل هوشمند خودتان استفاده کنید.

آموزش نصب آنلاین - زنده نود 32

چطور اقدام به خرید لایسنس nod32 کنیم؟

برای کاربران ایرانی شاید خرید یکی لایسنس معتبر یکی از دغدغه‌های اصلی باشد. برای خرید لایسنس nod32 معتبر در ایران شما می‌توانید از سرویس‌های ارائه شده در سایت ESET استفاده کنید. با استفاده از سرویس‌های ارائه شده در این سایت شما می‌توانید انواع اکانت‌های معتبر برای سرویس‌های مختلف امنیتی، بهینه‌سازی و سئو و سایر موارد را خریداری کنید.

برای خرید لایسنس nod32 شما راهکارهای مختلفی در اختیار دارید و می‌توانید بر اساس مدت زمان نیاز به فعال‌سازی از بین اکانت‌های یک ماهه، سه ماهه، شش ماه و یک ساله و حتی بیشتر یکی را انتخاب کنید. سایت nodEest.ir بر اساس خرید شما یک کد لایسنس معتبر Nod32 را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید از آن در مراحل نصب استفاده کنید.

همچنین اگر قصد آن را دارید که از نرم‌افزار نود 32 بر روی چند سیستم در سازمان خودتان استفاده کنید می‌توانید با وارد کردن تعداد کاربران، به تعداد مورد نیاز لایسنس معتبر را دریافت کنید. این کار ضمن راحتی در صدور لایسنس‌ها، امکان دریافت تخفیف‌ها را نیز برای شما فعال می‌کند.