چطور لایسنس نود 32 را روی مک فعال کنیم؟

۲ مهر ۱۴۰۱
آموزش فعال سازی لایسنس نود 32 بر روی مک

فعال سازی نود 32 روی مک ( لایسنس eset نسخه مک )

آموزش فعال‌سازی لایسنس نود 32 بر روی مک یکی از مواردی بود که در مقاله‌های قبلی قول آن را داده بودیم. برای شروع به کار به چند نکته دقت داشته باشید.

 • اگر شما به تازگی کاربر سیستم عامل‌های مک شده اید و نصب نرم‌افزارها بر روی آن را نمی‌دانید، ما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خواند این مقاله حتماً با نحوه نصب نرم‌افزارها بر روی سیستم عامل مک (MacOS) آشنا شوید و با آن‌ها کار کنید.
 • برخی از مواقع بعد از نصب یک نرم‌افزار امنیتی مانند نرم‌افزارهای آنتی ویروس سیستم امنیتی سیستم عامل ممکن است که پیام‌هایی را در جهت آگاهی شما، نمایش دهد. برخی از مواقع نیز جلوی نصب نرم‌افزار گرفته می‌شود. برای پاسخگویی مناسب به این موارد پیشنهاد می‌شود مستندات امنیتی را حتما بخوانید (متاسفانه سیستم عامل mac به مانند سیستم عامل‌های Windows در زمینه‌های امنیتی قوی نیست و باید برخی از مراحل را دستی انجام دهید که برخی از مواقع توضیح فعال سازی نود 32 روی مک به اندازه این مقاله است!! ).

ما فرض را بر آن می‌گذاریم که شما به قدری در کار با سیستم عامل مک کار بلد هستید که بتوانید کنسول نرم‌افزار پایه را نصب کنید و نیز در صورت بر خورد با پیام‌های امنیتی آن‌ها را بر طرف کنید.

 • نکته: در سال‌های اخیر برخی از پیام‌های امنیتی کمتر شده اند اما باز هم در برخی از مواقع که نرم‌افزارها به دسترسی‌های بیشتری نیاز دارند، متاسفانه سیستم عامل مک انواع پیام‌های گیج کننده را نشان می‌دهد که باید آن‌ها را حل کنید.

فعال‌سازی nod32 بر روی MacOS

بعد از آن که کنسول نرم‌افزار پایه nod32 را نصب کردید نوبت به فعال‌سازی آن می‌رسد. برای این کار در ابتدا باید یک لایسنس معتبر برای فعال‌سازی نرم‌افزار را از یک وب سایت معتبر مانند وب سایت nodeset.ir خریداری نمایید. این اشتراک می‌تواند بر حسب تعداد کاربران از یک کاربره تا چنذ کاربره باشد که برای خرید نسخه های چند کاربره مک نیاز است که با پشتیبانی در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز تعداد کاربر بیشتری را برای هر اکانت معرفی کنید تا کار خرید اکانت آپدیت نود 32 شما راحت تر شود.برای فعال سازی نود 32 روی مک مراحل آموزشی را تا انتها دنبال کنید.

فعال سازی نود 32 روی مک ( مکینتاش )

اکنون شما یک نرم‌افزار کنسول و یک کد لایسنس در اختیار دارید و نوبت ادغام آن دو فرا رسیده است. برای این کار به صورت زیر عمل کنید:

ادغام نرم افزار کنسول و لایسنس نود 32 در مک :

 1. بر روی آیکون نرم‌افزار nod32 بر روی صفحه دسکتاپ دوبار کلیک کنید تا پنجره آن برای شما باز شود.
 2. بعد از آن که پنجره نرم‌افزار nod32 برای شما باز شد بر روی گزینه Product activation ( فعال سازی نود 32 روی مک) کلیک کنید. اگر شما این عبارت را در صفحه اول نرم‌افزار به هر نحوی مشاهده نمی‌کنید می‌توانید بر روی گزینه Help و سپس گزینه Manage License کلیک کنید. در برخی از نسخه‌های node32 باید بر روی گزینه Protection status و سپس بر روی Active product کلیک کنید تا بتوانید به کار مرتبط به وارد کردن کد لایسنس و فعال‌سازی نرم‌افزار nod32 وارد شوید.
 3. در مرحله بعد به مانند تصویر زیر پنجره فعال‌سازی (Activations) برای شما باز می‌شود و شما باید کد لایسنس خودتان را در کادر License Key وارد کنید. این کد یک کد پنج بخشی است و باید به دقت آن را وارد کنید. شما می‌توانید این کد را از یک فایل .txt کپی فاصله‌ها و خط تیره باشید و آن‌ها را در کد خودتان کپی نکنید.

ACTIVATION

 1. بعد از وارد کردن کد دقیق باید بر روی دکمه Active در پایین صفحه نمایش کلیک کنید.
 2. بعد از فشردن دکمه Active باید مدتی منتظر باشید تا فرایند بررسی کد لایسنس شما انجام شود. توجه نمایید که برای خرید لایسنس نود 32 ارزان میتوانید به صفحه اصلی فروشگاه نود ایست مراجعه نمایید.
 • نکته: در زمانی که رایانه شما در حال پردازش کد لایسنس فعال‌سازی است شما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید و آدرس سایت‌های eset.com مسدود نباشد.
 • نکته: در صورتی که از شبکه‌های سازمانی استفاده می‌کنید. مطمئن شوید که ادمین شبکه دسترسی نرم‌افزارهای امنیتی را مسدود نکرده باشد. برخی از ادمین‌های شبکه برای جلوگیری از اختلالات امنیتی دسترسی نرم‌افزار به سایت‌های مادر را قطع می‌کند. این کار از بروزرسانی‌های دائمی و اختلال در ترافیک شبکه جلوگیری می‌کند. در صورتی که پیامی مبتنی بر عدم دسترسی به سایت اصلی و تایید کننده لایسنس نرم‌افزار برخورد کردید حتماً موضوع را با ادمین شبکه هماهنگ کنید. اغلب به شما خط اضافه ای برای اتصال به اینترنت داده می‌شود.

روش‌های دیگر آموزش فعال‌سازی نود 32 روی مک

روش‌های دیگر فعال سازی نود 32 روی مک متاسفانه در ایران چندان جوابگو نیستند اما شما می‌توانید در صورت نیاز از آن‌ها برای فعال‌سازی نسخه نود 32 نیز استفاده کنید. در زیر این روش‌ها توضیح داده شده است:

 • روش اول: بهره گیری از ادمین (Security Admin):

 • در این روش شما باید بر روی لینک مرتبط در صفحه وارد کردن کد فعال‌سازی کلیک کنید با این کار به شرکت ESET متصل می‌شوید و از طریق نرم‌افزارهای ارتباطی یک ادمین فرایند نصب و فعال‌سازی را برای شما انجام می‌دهد.
 • روش دوم: بهره گیری از روش کد بدون اینترنت (Offline license):

 • در این روش شما باید به حساب کاربری خودتان در سایت ESET.com مراجعه کنید و از طریق آن نسبت به فعال سازی لایسنس نود 32 نسخه مک اقدام کنید در اینجا شما می‌توانید یک کد فعال‌سازی را دریافت کرده و آن را وارد نرم‌افزار کنید. این کد اغلب برای مدت زمان مشخصی اعتبار دارد و باید تا قبل از به اتمام رسیدن آن به اینترنت متصل شود. در برخی از مواقع باید نرم‌افزار ثانویه ای را نیز بر روی سیستم خودتان نصب کنید.
 • روش سوم فعال‌سازی در نوبه بعد (Active Later):

 • در این روش شما فعال‌سازی را برای زمان دیگری موکول می‌کنید. دقت کنید که در این روش نرم‌افزار nod32 در حد سیستم امنیتی و فایروال سیستم عامل کار می‌کند و امنیت حساب شما را تامین نمی کند. تنها کاری که در این حالت انجام می‌شود یک سری از پیام‌های تبلیغاتی برای خرید یک اشتراک معتبر و فعال‌سازی آن به شما نشان داده می‌شود.

آموزش فعال سازی لایسنس ایست سایبر سکیوریتی روی مک

تمامی مراحل آموزشی فوق مستلزم خرید لایسنس nod32 اورجینال بوده و در صورتیکه کد فعال سازی خود را از فروشگاه های غیر معتبر و یا لایسنس های فیک سرور ایران خریداری کرده باشید ، نرم افزار اکتیو نخواهد شد.در این مقاله درباره روش‌های فعال‌سازی نود 32 بر روی مک (MacOS) صحبت کردیم. در مقاله‌های بعدی روش‌های دیگر فعال‌سازی و استفاده از این نرم‌افزار قوی امنیتی را برای شما شرح خواهیم داد.