آموزش نصب آفلاین nod32

۷ مهر ۱۴۰۱
آموزش فعال سازی آفلاین نود 32

فعال سازی آفلاین نود 32

دانلود آفلاین لایسنس نود 32 (Offline Download) یا خرید لایسنس قانونی نود 32 (Legacy License) یکی از مواردی است که برای خرید محصولات شرکت ESET به آن مواجه می‌شوید. اگر شما اقدام به خرید لایسنس اصلی نود 32 کنید و یا آنکه بخواهید یک لایسنس nod32 چندکاربره نمایید، شاید نیازمند آن شوید که به خاطر مسائل امنیتی به صورت دستی و یا آفلاین اقدام به وارد کردن لایسنس کنید. در اینجا ما به این موضوع را برای شما توضیح می‌دهیم.

دانلود آفلاین لایسنس نود 32

 • نکته: قبل از انجام این کار باید بدانید که این قابلیت تنها برای نسخه‌ها و حساب‌های تجاری (Business account) در دسترس است و نمی توانید از آن بر روی نسخه‌های خانگی و نسخه‌های موبایل استفاده کنید.

قبل از آن که اقدام به فعال سازی آفلاین نود 32 کنید، شما باید اقدام به خرید یک لایسنس معتبر از سایت شرکت ESET و یا در ایران از سایت NODESET.ir کنید. با خرید لایسنس eset شما تعداد کاربر، امکانات و مدت زمان استفاده از نرم‌افزار نود 32 را مشخص می‌کنید و با کمک آن می‌توانید به یک کد معتبر لایسنس قانونی دست پیدا کنید.

در گام دوم باید کنسول نرم‌افزار را بر حسب سیستم سخت‌افزاری و سیستم عامل خودتان دانلود کرده و آن را نصب کنید.

اکنون به شیوه زیر اقدام کنید:

 1. با استفاده از نام کاربری و گذرواژه ای که در زمان خرید لایسنس nod32 قانونی به دست آوردید وارد حساب کاربری خودتان در سایت ESET شوید تا در آنجا تمامی نسخه‌ها، محصولات و لایسنس‌ها را مشاهد کنید.
 2. از طریق پنجره Licenses وارد شده و بر روی نسخه‌ها مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه Create Offline files کلیک کنید (مطابق با تصویر زیر):

آموزش فعال سازی آفلاین نود 32

 1. محصول (Product) و تعداد واحدهایی (Units) که شما می‌خواهید اقدام به فعال سازی آفلاین نود 32 کنید را انتخاب کنید و سپس یک نام بر روی آن‌ها بگذارید. این نام در زمان تولید لایسنس مورد استفاد قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید این نسخه آفلاین این قابلیت را داشته باشد که به صورت مستقیم به سایت ESET متصل شده و بتواند خودش را به روز رسانی کنید می‌باید گزینه Include Username and Password را انتخاب کنید. در غیر این صورت نرم‌افزار تنها می‌تواند از مکانی که مشخص می‌کنید خودش را به روز رسانی کند. در صورتی که گزینه Allow Management with ESET Protect را انتخاب کنید، می‌توانید از یک توکن ESET Protest استفاده کنید. که در بخش خودتان این موضوع را توضیح می‌دهیم. (برای درک بهتر به تصویر زیر دقت کنید):

نحوه فعال سازی آفلاین نود 32

 1. بعد از کلیک کردن بر روی دکمه Generate لایسنس مورد نظر برای شما تولید می‌شود و در کنار واحدی که در لیست لایسنس‌ها انتخاب کرده اید نمایش داده می‌شود. برای آنکه بتوانید به خوبی آن را مشاهد کنید می‌تواند بر روی گزینه Show details کلیک کنید.
 2. بر روی گزینه Offline Files کلیک کنید تا برای شما لایسنس آفلاین نود 32 تولید شده ( جهت اقدام به فعال سازی آفلاین نود 32 ) و سپس بر روی گزینه Download کلیک کنید تا بتوانید آن را دانلود کنید  (به تصویر زیر دقت کنید):

چطور لایسنس آفلاین نود 32 را فعال کنیم؟

اکنون می‌توانید از این لایسنس برای فعال کردن محصول خودتان به صورت آفلاین استفاده کنید.

تهیه لایسنس‌های ویژه سایت از طریق یک بسته لایسنس نود 32

برخی از مواقع شما نیازمند آن هستید که برای سایت‌های خودتان یک لایسنس آفلاین نود 32 تهیه کنید برای این کار به مانند مرحله قبل وارد بخش Licenses شده و مراحل زیر را انجام دهید:

 1. به بخش Sites رفته و بر روی نام یک سایت کلیک کرده و بر روی گزینه Open کلیک کنید.
 2. بر روی گزینه Offline files کلیک کنید.
 3. از منوی کرکره ای Product نام محصول مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
 4. بر روی گزین Create offline license کلیک کنید.

لایسنس Nod32 قانونی جهت فعال سازی آفلاین نود 32

برای این کار وارد بخش Licenses شده و به صورت زیر عمل کنید:

 1. از صفحه Licenses بر روی یک نام لایسنس کلیک کنید و بر روی آن راست کلیک کنید و سپس بر روی گزینه Download legacy license file کلیک کنید.
 2. برای آنکه بتوانید گذرواژه را مشاهده کنید بر روی گزینه Show کلیک کنید. برای دانلود لایسنس بر روی گزینه Download کلیک کنید.

نحوه فعال سازی لایسنس آفلاین نود 32

خرید لایسنس nod32 معتبر

برای آنکه بتوانید از قابلیت‌های دانلود آفلاین و قانونی لایسنس‌های بهره ببرید باید اقدام به خرید یک لایسنس معتبر از یک وب سایت معتبر کنید. وب سایت NodEset.ir این امکان را به کاربران ایرانی می‌دهد که بتوانند در داخل ایران نسبت به خرید لایسنس‌ nod32 خودشان بر حسب مدت زمان، قابلیت‌ها و تعداد کاربران اقدام کنند.

با خرید لایسنس نود 32 اورجینال شما می‌توانید از تمامی قابلیت‌های آن در مدت زمان مشخص شده استفاده کنید و به مانند بالا با فعال سازی آفلاین نود 32 و یا آنلاین آن‌ها را به روز رسانی کنید.

آیا به روز رسانی لایسنس نود آفلاین با آنلاین متفاوت است؟

به صورت کلی به روز رسانی باید در لحظه صورت گیرد تا نرم‌افزار نود 32 بتواند هرگونه تهدید را به بهترین وجه شناسایی کرده و نسبت به انجام اقدامات متقابل آن وارد عمل شود. اما در برخی از مواقع به خصوص در شبکه‌های ذخیره سازی سازمانی امکان دسترسی دائمی به شبکه اینترنت به خاطر وجود تهدیدات سایبری امکان پذیر نیست. برای همین تمامی دیوایس‌های این بخش‌ها جدای از شبکه اینترنت فعالیت می‌کنند و راهی برای به روز رسانی و یا وارد کردن لایسنس آنلاین وجود ندارد.

به صورت کلی اگر می‌خواهید از به روز رسانی یا وارد کردن لایسنس آفلاین استفاده کنید، بهتر است که این کار را در بازه‌های کوتاه مدت (اغلب بین سه روز تا یک هفته) انجام دهید تا نرم‌افزار نود 32 شما به بهترین شکل آماده مقابله به تهدیدات باشد.

نکته بعدی درباره به روز رسانی آفلاین نسخه‌های نود 32 این است که در این شرایط شاید برخی از امکانات مبتنی بر فعالیت‌های آنلاین به صورت کامل برای شما فعال شود. به همین خاطر باید نسبت به ضعف‌های امنیتی موجود در این زمینه آگاهی داشته باشید.

 • نکته: در صورتی که شبکه شما به هر نحو به اینترنت متصل شود، نرم‌افزار نود 32 به صورت خودکار اقدام به اتصال به شرکت ESET می‌کند و خود را به روز رسانی می‌کند. در صورتی که تمایلی به این کار ندارید، بهتر است که مجوزهای لازم برای این مورد را از طریق شبکه فایروال محدود کنید.

در نظر داشته باشید ، بسیاری از سایت های ایرانی فعال در زمینه فروش لایسنس نود 32 اقدام به فروش لایسنس کد های سرور ایران مینمایند که فقط بر روی نسخه های کرک شده قابلیت فعال سازی داشته و به سرور های اصلی ایست متصل نمیگردند . این لایسنس های فیک علاوه بر اینکه سیستم شما را ایمن نکرده بلکه با نصب یک نرم افزار کرک شده بر روی سیستم عاملتان ، یک حفره امنیتی جدید بر روی آن ایجاد میکنید . پس در زمان خرید لایسنس eset دقت داشته باشید که کد خریداری شده فقط و فقط بر روی نسخه های اصلی نرم افزار های ایست که از سایت رسمی این شرکت دانلود میشوند ، فعال گردد.